#FreshTag.cz


My jsme...Venom! Pořádná ukázka na dalšího anti-hrdinu je konečně zde i s jeho tváří

zdroj foto: www.youtube.com

24.4.2018Jan Marek

Eddie Brock i Symbiont se již předvedli v předešlém teaseru, ale každý zvlášť, a to příliš pozdvižení nevyvolali. Tedy vlastně ano, ale spíš toho negativního, zapříčiněného zklamáním z nenaplněného očekávání toho, že tahle dvojka se dá i do kupy a předvede se jako Venom. Toho si však Sony Pictures a Marvel schovávali právě na až dnešní brzké ráno. Proč? Možná právě proto, že již zítra jde do kin předpremiéra Avengers: Infinity War a fanoušci jsou z toho u vytržení. Celí napjatí se pídí po kterékoliv další ukázce a najednou... Venom! Maximální zátah!

Face Tweet Seznam

Nejnovější a nejdůležitější změny

V ukázce se objevuje organizace Life Foundation, která si nárokuje vlastnictví Symbionta, s nímž také provádí pokusy na lidech. Na Eddieho dojde až po několika předešlých, patrně ne tolik úspěšných pokusech. Ten do příběhu zasahuje jakožto investigativní reportér, který podle svých vlastních slov sleduje lidi, kteří nechtějí být sledováni. Tak se nám dostává na scénu také záporák v pozadí - Carlton Drake, hlavoun LF, který s největší pravděpodobností nevydrží neschopnost svých poskoků snažících se z Brocka dostat Symbionta, a tak se nakonec sám vrhne po hlavě do boje, otázkou zůstává, s čím pod kůží. Symbiont totiž funguje s Eddiem v opravdové symbióze. Reportér s ním v ukázce uzavírá i úmluvu toho, že pokud zůstane s ním, budou jako Venom ubližovat jenom zlým lidem.

Video: My jenom doufáme, že se otočí i Spider-Man

Symbiontů bude pět!

Otázku, s čím pod kůží vyrazí Carlton do boje, si nejspíš rovněž můžeme zodpovědět. Symbiontů bude pět - pět supervojáků, kteří se spojí s mimozemskou substancí s vlastní inteligencí a vražednou povahou tak, že se z nich stanou bezohledné zabíjecí mašiny: Scream, Riot, Agony, Lasher a Phage... a je možné, že jednou z nich bude nakonec i Carlton sám. 

To už by si skoro i zasloužilo pomoc Spider-Mana, nemyslíte?

Marvel pouze ve spolupráci. Otěže drží Sony

Takovou poslední, ale spíše jen zvýrazněnou novinkou je to, že Marvel nemá v područí produkci filmu. Venom sice pochází ze stránek jeho komiksů, ale "In Association With Marvel" ve zkratce znamená, že se snímek bude po kreativní stránce od ostatních filmů ze známé komiksové stáje prostě vydělovat. To je z traileru ale vcelku i zřetelné. CGI animace černých vláken Venoma, ale i jeho tvář, jsou zkrátka jiné, a nám daleko více připomínají ty ze Sebevražedného oddílu od DC.

Těžko stopnout video ve chvíli, kdy to není rozmazané, ale snad uvidíte i samiTěžko stopnout video ve chvíli, kdy to není rozmazané, ale snad uvidíte i sami (zdroj: www.youtube.com)

V hlavních rolích se nám ukáží Tom Hardy jako Eddie Brock, Michelle Williams jako jeho přítelkyně Anne Weying. Její postava si v komiksech střihla i ženskou alternativu anti-hrdiny, She-Venom, ale tohle spíš nebude ten případ. V roli záporáka Riz Ahmed jako hlava Life Foundation, Dr. Carlton Drake.

Režisérskou stoličku zahříval Ruben Fleischer, od nějž byste mohli znát populární a zábavné filmy Zombieland a Gangster Squad. My tak doufáme, že bude pro Venoma zárukou kvality. Na pomoc má koneckonců i scénáristy Scotta Rosenberga, který to loni na plátnech odpálil s Jumanji: Vítejte v džungli!, Jeffa Pinknera, který má s postavami od Marvelu zkušenosti po Amazing Spider-Manovi 2.

Venom se v kinech představí 4. října tohoto roku. Těšíte se?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa