#FreshTag.cz


Automat, co za vás vybere vaše příští tetování, zavedli v tetovacím salonu v New Yorku

zdroj foto: www.freepik.com

7.5.2018Káťa Kočí

Každý z nás občas provede nějakou tu spontánní věc, která ho vytrhne z každodenního stereotypu a dělá život zábavnějším. Tetování však mezi takovéto spontánní akce patří málokdy, jelikož ho budete na kůži nosit nejspíše po zbytek života. Proto většina lidí o svém tetování hodně přemýšlí, dlouho ho plánují, a když už se pro nějaké rozhodnou, mívá pro ně často hlubší, symbolický význam.

Face Tweet Seznam

Z dětských let na druhou stranu všichni známe automaty na žvýkačky, v nichž bývala přibalená dětská, omývatelná rádoby-tetování, jež jsme hrdě nosili na kůži, a pak jsme zbytky sloupávali nehty, protože to, co po "tetování" zbylo, spíše vypadalo jako zažraná špína.

Podobné články

Jeden tetovací salon v Brooklynu se rozhodl v tetování z automatu na žvýkačky inspirovat. Pro nerozhodné a nebo spontánní odvážlivce tam najdete automat, který vám vybere, co si necháte vytetovat - permanentně. 

Electric Anvil Tattoo - obchod, kde si vytočíte tetování v automatuElectric Anvil Tattoo - obchod, kde si vytočíte tetování v automatu (zdroj: www.thisisinsider.com)

Funguje to asi tak, že za 100 dolarů, což je běžná cena menšího tetování, si zakoupíte žeton, který vám dovolí vytočit jeden obrázek, ten pak budete mít vytetovaný. Pokud vám však náhodou vypadne něco, co jste si jistí, že na své kůži nosit nechcete, za dodatečných 20 dolarů můžete zatočit ještě jednou.

Automat na tetování se příhodně jmenuje Get what you get - co dostanete, to máte.Automat na tetování se příhodně jmenuje Get what you get - co dostanete, to máte. (zdroj: www.thisisinsider.com)

Sice je obrázků v automatu omezené množství a dle zdejších zaměstnanců se některé opakují, rozhodně se však nemusíte bát, že budete mít naprosto totožné tetování s několika dalšími lidmi. Zdejší tatéři si totiž dávají záležet na tom, že jednoduché obrázky pokaždé vybarvují a stínují jinak, aby to, co budete nosit na kůži, byl vždy originál.

Tetování hodně říká o člověku, jeho povaze či minulosti. Nechali byste za sebe mluvit automat na žvýkačky?Tetování hodně říká o člověku, jeho povaze či minulosti. Nechali byste za sebe mluvit automat na žvýkačky? (zdroj: www.freepik.com)

Jde o opravdu zajímavý nápad, na jehož vyzkoušení asi nebude mít odvahu jen tak někdo. Kdyby však podobný salón zavedli i v Praze, možná by to za ten adrenalin stálo - a z této spontánní akce budete mít vzpomínku na celý život doslova vepsanou do kůže. Tak co, šli byste do toho?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa