#FreshTag.cz


Režisér Strážců Galaxie právě zveřejnil Awesome Mix Vol. 0

zdroj foto: www.imdb.com

3.3.2018Káťa Kočí

Strážci Galaxie, jejichž první díl přilétl do kin v létě 2014 a odnesl si obrovský úspěch, neokouzlil davy jenom svou zábavnou a sarkastickou skupinkou anti-hrdinů, ale i svým geniálním soundtrackem s názvem Awesome Mix vol. 1, který nabírá na youtube do dnešního dne statisíce až miliony zhlédnutí. Druhý díl Strážců, jenž dorazil do kin před necelým rokem, pokračoval v tradici a jeho soundtrack, Awesome Mix vol. 2, opět nabídl skvěý playlist plný převážně popových pecek z minulého tisíciletí. 

Face Tweet Seznam

James Gunn, režisér obou dílů Strážců Galaxie, zveřejnil na Spotify svůj osobní tajný playlist s názvem "Awesome Mix Vol. 0" pro fanoušky k volnému poslechu. Dle vlastních slov tento mix poslouchal v jednom kuse během natáčení prvních Strážců. O zveřejnění vlastního Awesome Mixu na Spotify informoval své fanoušky pomocí Twitteru:

A co všechno v Awesome Mixu Vol. 0 najdete? Pokud jste dočetli až sem, aniž byste si mix na Spotify už dohledali, můžeme prozradit, že nálada celého playlistu se nese na vlnách pop-punku a ve filmu bychom si playlist představili nejspíš během nějaké zmatené akční scény. Tak na co čekáte, zaposlouchejte se!

Video: Jeden ze známějších songů, který na Awesome Mix Vol. 0 najdete
Mohlo by vás také zajímat
Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa