#FreshTag.cz


14.1.2018Iva Mališová

Každý člověk občas hledá inspiraci, at’ už se jedná o cokoliv. Lidí na Instagramu, kteří na svých profilech sdílejí fotky z cest, je nepřeberné množství. V následujících minutách si přijde na své opravdu každý, milovník zasněžených hor, plážový povaleč, ale i romantický objevovatel.

Face Tweet Seznam

@earthpic

Travel účet, na kterém naleznete úplně všechny kouty Země. U každé fotky je odkaz na autora a místo pořízení fotky, což je určitě skvělé pro rozšíření cestovatelských obzorů! Pro inspiraci nebo i potěšení oka jasná první volba!

Nechte se inspirovat v přehledné galerii všech krás světaNechte se inspirovat v přehledné galerii všech krás světa (zdroj: www.instagram.com)

@_itsbeautifulhere

Je libo zapadlá kavárna nebo nejlepší zmrzlina ve městě? Na tomto účtu se nachází tipy na místa, která stojí za to vidět, ochutnat, vyzkoušet. Cestovní průvodce od _itsbeautifulhere je přímo na míru všem potřebám!

Jedna fotka lepší než druhá, takovou kávu bychom si nechali líbitJedna fotka lepší než druhá, takovou kávu bychom si nechali líbit (zdroj: www.instagram.com)

@loic.lagarde

 Romantické fotky z nádherných míst, klidná atmosféra. Pokud nevíte, kde strávit prodloužený víkend se svou drahou polovičkou a chcete si zároveň trochu povyrazit do světa, tak přesně o tom je tento účet!

Tématika romantiky pro dva je zde očividnáTématika romantiky pro dva je zde očividná (zdroj: www.instagram.com)

@doyoutravel

Doyoutravel? Výstižný název profilu cestovatelské dvojice, která se dělí o své zážitky ze života na cestě. Nechte se unést do různých koutů světa a ochutnej svobodu cestování na tomto profilu!

Když se o své dvojí zážitky z cestování chcete podělit se světemKdyž se o své dvojí zážitky z cestování chcete podělit se světem (zdroj: www.instagram.com)

@wearetravelgirls

Dvě holky na cestách. Spousta energie, smíchu a zajímavých fotek! Líbí? Vezměte kámošku, vymyslete cíl a zažijte něco podobného! 

Dívčí duo si svojí společnou zálibu užívá jak jinak než světově Dívčí duo si svojí společnou zálibu užívá jak jinak než světově (zdroj: www.instagram.com)

@calsnape

Láká vás spíše sport a drsná příroda než pláž a komfort? Tento profil umí dodat pořádnou dávku adrenalinu. Zasněžené kopce, křišťálová voda a mnohem víc! Koukněte na fotky, ze kterých vyloženě dýchá čerstvý vzduch.

Adrenalin na sněhu, ze kterého vás bude mrazit údivemAdrenalin na sněhu, ze kterého vás bude mrazit údivem (zdroj: www.instagram.com)

@annstreetstudio

Jak skloubit cestování s uměním? Jamie to umí. Američanka, která se rozhodla odjet do Provence a nafotit tam pár snímků. Výsledek zkontrolujte na jejím profilu.

Fotky s nádechem smyslnosti, neobyčejné interiéry, krásná příroda, akt Fotky s nádechem smyslnosti, neobyčejné interiéry, krásná příroda, akt (zdroj: www.instagram.com)

Který z účtů se vám líbil nejvíc a nechali byste se jím inspirovat? V čem? 

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa