#FreshTag.cz


Do kina za pár drobných? Už tuto neděli

4.12.2017Káťa Kočí

Chcete si odpočinout od vánočního shonu, ale venku se vám po pár minutách udělá rampouch u nosu? Zajděte si do kina! A když půjdete v neděli 10. prosince, ještě vám zbydou peníze na dárky.

Face Tweet Seznam

Jak už je v multikinech tradicí a dobrým zvykem, těsně před velkou prosincovou premiérou (kterou je letos Star Wars: Poslední z Jediů) probíhá akce, kdy si můžete dojít do kina za pár kaček. Na jeden jediný den sítě Cinema City, CineStar a Premiere Cinemas rapidně zlevní všechny filmy. 

Za 2D film tedy nedáte běžných 160 až 200 Kč, ale pouze 60-80 Kč (podle toho, jestli jste držiteli klubových kartiček). Zlevněné jsou i 3D projekce, za které dáte pouhých 120 Kč, za IMAX pak 130 a za 4DX 220 Kč - členové klubu mají navíc opět 20 Kč slevu.

Vražda v Orient expresuVražda v Orient expresu (zdroj: www.cinemart.cz)

A na co téhle skvělé akce využít? To už je na vkusu každého. Můžete se třeba odreagovat u vánočně laděných komedií Táta je doma 2 či Matky na tahu o Vánocích. Pro fanoušky komiksovek je v nabídce jak Thor: Ragnarok od Marvelu, tak konkurenční Liga Spravedlnosti od DC. Pro vážnější povahy se potom nabízí ke zhlédnutí třeba detektivní příběh Vražda v Orient Expresu, akčňák 7 životů nebo thriller Hráči se smrtí.

Liga spravedlnostiLiga spravedlnosti (zdroj: www.freeman-ent.cz)

To je jen pár našich filmových tipů. A co vy, už víte, na co v rámci druhé adventní neděle vyrazíte do kina?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa