#FreshTag.cz


Druhé série Defenders se nejspíš v blízké době nedočkáme

zdroj foto: imdb.com

Na spojení čtyř superhrdinů z New Yorku čekali všichni fanoušci jednotlivých sérií s velkým napětím. Minisérie Defenders ale vyvolala smíšené reakce. Pokud ne příběh, alespoň kombinace charakterů Daredevila, Jessicy Jones, Lukea Cage a Iron Fista mohla diváky donutit dožadovat se druhé série. Ta se ale možná konat nebude.

Face Tweet Seznam

Matt Murdock, slepý právník, který přes den pomáhá lidem právní cestou před soudem a po nocích bojuje se zlem v ulicích za pomoci svých vylepšených super smyslů a bojových umění. Jessica Jones, soukromá detektivka disponující mohutnými skoky, nadlidskou sílou a láskou k alkoholu. Luke Cage, bývalý vězeň s neprůstřelnou kůží a super sílou. Danny Rand, jenž se vyučil bojovému umění v mystickém městě Kun-Lun, kde získal sílu Iron Fist. To jsou Defenders. Dočkáme se tohoto spojení ale ještě někdy?

Defenders měli premiéru 18. srpna 2017Defenders měli premiéru 18. srpna 2017 (zdroj: imdb.com)

Herečka Krysten Ritter, jež ztvárňuje postavu Jessicy Jones, zpochybnila v rozhovoru pro Vulture návrat čtveřice statečných v druhé sérii Defenders. „Velmi jsem si užila natáčení Defenders a byla to tak dobrá zkušenost, že bych do toho šla klidně znovu,“ řekla herečka. Následně však dodala, že si osobně nemyslí, že by mělo dojít k natáčení druhé série. „Druhá série nikdy nebyla záměrem, ale pokud by se tato příležitost naskytla, šla bych do toho.“

V Defenders se objevil i mentor Daredevila, StickV Defenders se objevil i mentor Daredevila, Stick (zdroj: imdb.com)

Ritter řekla v rozhovoru, že je Jessica Jones její srdeční záležitostí právě kvůli tématům, kterým se tento seriál věnuje. Tvrdí, že si osobně takový obsah užívá jako herečka, ale i jako divačka. Nezapomněla však dodat, že si natáčení Defenders všichni užili.

Druhá série Jessicy Jones je nyní k dispozici na Netflixu. Co si pro nás Jessica přichystá tentokrát? A objeví se ještě někdy po boku Daredevila, Cage a Iron Fista?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa