#FreshTag.cz


Nové instastories možná brzy nahradí facebookové příspěvky

zdroj foto: pixbay.com

S každým dnem se stává aplikace Instagram populárnější. Její tvůrci jsou si toho dobře vědomi, a proto nezahálí a přináší svým uživatelům často nové vychytávky. Ať už se jedná o nové filtry nebo zbrusu nové funkce. Jedna z nich se zaměřuje na psané příspěvky sdílené skrze Instastories.

Face Tweet Seznam

Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali a novém počinu společnosti Instagram. Mezitím neuběhly ani dva týdny a aplikace se může pyšnit další funkcí. Pokud vám nestačí obrázek na vyjádření vašich pocitů, máte nyní jedinečnou možnost napsat vše, co vám leží na srdci, a sdílet to mezi svoje followery. Díky nové funkci Type si můžete vybrat z palety fontů i pozadí, které budou zdobit vaši instastory, a vyslat do světa textový příspěvek, jako je tomu například na Facebooku.

Instagram využívá 800 milionů uživatelů po celém světěInstagram využívá 800 milionů uživatelů po celém světě (zdroj: pixbay.com)

Složitému vybarvování pozadí nebo focení s prstem přes kameru kvůli pár větám na instastory je už konec. Mnozí možná dají dokonce přednost této funkci před facebookovým příspěvkem, u kterého si musíte lámat hlavu s počtem lajků a sdílení. Dostáváme se do doby, kdy uživatelé přijímají informace v co nejminimalističtější podobě. Facebook začíná být moc složitý a veřejnost požaduje jednoduchost a rychlost, kterou nabízí právě Instagram. Je možné, že právě tohle je způsob, kterým Instagram ovládne pole sociálních sítí.

Facebook koupil v roce 2012 Instagram za jednu miliardu dolarůFacebook koupil v roce 2012 Instagram za jednu miliardu dolarů (zdroj: pixbay.com)

Instagram k sobě svým neustálým vylepšováním přilákal spoustu uživatelů například dříve velice populární aplikace Snapchat a v posledních letech se stal favoritem velkého množství vlastníků chytrých telefonů. Stejně tak jako Facebook přebral v minulosti pomyslné žezlo od sociální sítě MySpace, se tak možná časem dočkáme nástupu nového krále na trůn.

A jaká je vaše nejpoužívanější aplikace? Dejte nám vědět do komentářů!

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa