#FreshTag.cz


Game of Thrones spoiler z 8. série! Chcete na vlastní nebezpečí vědět víc?

zdroj foto: www.youtube.com

1.2.2018Jan Marek

Jak jsme již psali a co se nám potvrdilo, velké finále celosvětově rozšířeného seriálu s nejvyšší kadencí postupného odbavování oblíbených postav neuvidíme dřív než v roce 2019. Chcete upřesnění data vypuštění alespoň na měsíce? Máme! Chcete se na vlastní nebezpečí dovědět, co nás s největší pravděpodobností čeká za hrůzy? Víme! Alespoň tedy z vyjádření herců a s podporou videí z průběhu natáčení - bude to ohnivé!

Face Tweet Seznam

Jelikož natáčení již započalo, odstartovaly nám i štědré časy úniku informací, vyjádření a záběrů přímo z placu, nebo alespoň jako v tomto případě - přibližně z kilometrové vzdálenosti od nejžhavějšího ohniska plamenného dění! Záběry nám včera přinesla komunita skalních fanoušků seriálu Watchers on The Wall a přímo pochází od jistého Stevena McAuleye, který měl to štěstí a v průběhu řízeného požáru na place poblíž městečka Toome v Severním Irsku zrovna projížděl kolem a neváhal si podívanou natočit.

Velká bitva, velký oheň - rozsáhlé dostavby 

Co na záběrech vidíme, jsou kulisy hradu Zimohradu, které v dění seriálu patrně již prošly datem minimální trvanlivosti. Okolní pozorovatelé mohli být v posledních týdnech toho, jak domácí pevnosti rodu Starků postupně dorůstá více věží a střech, než kdy bylo při natáčení skutečně potřeba - celý hrad byl zatím vždy výsledkem CGI efektů v postprodukci. Abyste ale mohli celý Zimohrad zapálit, potřebujete nejdřív, aby tam skutečně stál.

Zimohrad se za poslední týdny poněkud rozrostl... než vzplálZimohrad se za poslední týdny poněkud rozrostl... než vzplál (zdroj: twitter.com)

Další velká rána pro Starky? Evakuace? Kdo šrtne sirkou? 

Fanoušci původně předpokládali, že rozsáhlé dostavby byly potřebné kvůli napjatě očekávanému příchodu Nočního krále a jeho armády nemrtvých na samotný Zimohrad, kde se měla odehrát velkolepá bitva mezi ním a obránci hradu pravděpodobně zahrnujícími také sourozence Brana, Aryu a Sansu Stark. Ta se nejspíš i odehraje, pokud se náhodou tvůrci nerozhodnou pro změnu na místo zabití tyto klíčové postavy evakuovat. V obou případech, jak vidíme ze záběru, skončí stavba v plamenech, o které se s největší pravděpodobností postará “přeběhlík” a ledový padouch, drak Viseryon.

Proč by měl Zimohrad vypálit Jon... na Rhaegalovi? 

Opravdu divoké teorie mohou tvrdit i to, že Zimohrad raději podpálí Daenerys na Drogonovi, nebo dokonce Jon na Rhaegalovi, než aby ho nechali padnout do mrazivých rukou Nočního krále. Otázkou je, zdali vůbec armáda nemrtvých potřebuje pevnost, když se od Severu k Jihu spouští jako záplava - je ale faktem, že kobky pod hradem schraňují ostatky Starků opřadené kdejakou starou magií, a to prostě vzkřísit nechceš, ne na stranu Nočního krále, Viseryon mu musí stačit…

Video: Jon v sedmé sérii již prokázal, že k němu draci mají kladný vztah... koneckonců je napůl Targaryen

A pak se mohou objevit ještě divočejší teorie s divokým ohněm z Králova přístaviště, ale upřímně, kdo by se tahal takovou dálku s tak velkým množstvím sudů, které by na takový táborák byly potřeba?

Kdy přesněji se dočkáme 8. série? Herečka promluvila!

Ale zpátky k Arye Stark, její herečce Maisie Williams a přesnějšímu datu vypuštění prvního dílu osmé série Game of Thrones na svět!

Video: Připomeňme si první a zatím poslední Viseryonovu jízdu

“Balíme to v prosinci a první epizodu vypustíme v dubnu. To nám poskytne čtyři měsíce na celou postprodukci těchto šesti velkých epizod. Bude toho dost, co půjde do posledních úprav. Tuhle sérii nechcete uspěchat. Dlužíme to našemu publiku a fanouškům, do finálové série musíme dát to nejlepší, co v nás je,” řekla pro britské noviny Metro herečka Maisie Williams.

Tak co, stále se vám po těchto informacích nezdá, že tvůrci seriálu zasluhují tolik času?   

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa