#FreshTag.cz


HBO vydává PROMO VIDEO do roku 2018 – bez Game of Thrones

zdroj foto: www.youtube.com

9.12.2017Jan Marek

Naše obavy a předčasné informace se naneštěstí potvrdily. Již dříve jsme se vypisovali z toho, že očekávané osmé série široce oblíbeného seriálu Game of Thrones se nejspíš nedočkáme až do roku 2019. No, a tak vyšlo promo video HBO do roku 2018, a my jsme si již stoprocentně jistí.

Face Tweet Seznam

Vyhlídka nových seriálů i pokračování těch stávajících je do příštího roku na televizní stanici HBO skutečně lákavá. Nás konkrétně nadchnuly záběry z pokračujících sérií Westworldu a Silicon Valley, následovat budou ale i další, ne tolik provařené, Crashing Insecure

Video: Zde je celé promo video HBO do roku 2018

V roce 2018 nám ale HBO nabídne i pár nových kousků, mezi které patří třeba film 451 stupňů Fahrenheita z vlastní produkce, nicméně sledující knižní předlohu. Ze seriálů to budou dvě  drobno-psychárny Succession Sharp Object, komediální Barry a něco na pomezí obou žánrů, Here and Now. Rozklikněte si odkazy a podívejte se na stránky a ukázky seriálů, třeba se vám něco zalíbí.

Vrátí se úspěšná novinka WestworldVrátí se úspěšná novinka Westworld (zdroj: www.youtube.com)

Jinak je pro nás ale zklamáním, že tímto sestřihem stanice potvrdila to, čeho jsme se báli. Pokračování seriálu Game of Thrones, tedy jeho 8. série, se v roce 2018 na HBO nedočkáme. Sice se nám v promo videu připomenuli v několika málo záběrech, nic nového ale nepřinesli. 

Podívejte se tedy alespoň na parodii 6. dílu 7. série, která se podle nás vážně povedla: 

Z drbáren, především od herce Jasona Momoa, který nedávno navštívil plac, jsme se dozvěděli, že finále seriálu bude nicméně nezapomenutelné, že prý něco takového na obrazovkách ještě neviděl, diváci také ne, a dlouho také nic takového zase neuvidí. Mimo to prý viděl i to, co sám vidět nechtěl a nečekal. Dost možná se to týkalo dějových linek Jona a Daenerys, tedy Kita Harringtona a Emilie Clarke. 

Že by další predikce, která by nám mohla vyjít? To ale skutečně až za dlouho, v roce 2019. 

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa