#FreshTag.cz


Inspirace pro filmové fanoušky aneb Na co se těšit v nejbližších měsících?

11.7.2018Káťa Kočí

Milovníci filmu, zbystřete! I když je léto v plném proudu a každou volnou chvíli bychom nejraději trávili venku u vody nebo u grilu (nebo nejlépe kombinace obojího), filmový průmysl nezahálí a připravuje pro nás spoustu skvělých snímků, na které se můžeme těšit nejen teď během horkých měsíců, ale zejména až se začne ochlazovat, a my zase nebudeme do kina chodit za klimatizací, nýbrž za kulturou.

Face Tweet Seznam

Vybrali jsme pro vás pár vydařených trailerů, které v nás vzbuzují pořádná očekávání, co kina v nejbližších měsících přinesou. Pojďme se na některé z nich podívat.

Video: YouTube.com

Hned první z našeho výběru je snímek, z něhož sálá letní nálada na všechny strany. Mamma Mia!: Here We Go Again navazuje na úspěšný filmový muzikál z roku 2008, v němž se měla vdávat mladá Sophie, jejímž velkým snem bylo poznat svého otce. Jelikož však na tuto roli našla hned tři kandidáty, pozvala na slunečný řecký ostrov všechny, a tím přivedla do nesnází jak sebe, tak svou matku Donnu, která má dost svých starostí, ještě aby řešila dvě dekády staré románky.  

V druhém díle dle traileru uvidíme nejen to, jak se vyvíjí vztah Sophie a Skye, ale i Donnu a její mládí, to vše za doprovodu těch nejpopulárnějších písniček od Abby v podání oblíbených tváří Hollywoodu. Druhý díl Mamma Mia!, který tedy bude nejen pokračováním, ale i prequelem, do českých kin dorazí již příští týden, 19. července.

Video: Trailer k novému filmovému zpracování románu Motýlek

Další z trailerů, co vypadají více než slibně, je k novému filmovému zpracování slavného francouzského románu Motýlek. Autobiografické dílo Henriho Charrièra vypráví příběh muže odsouzeného na doživotí za vraždu, kterou nespáchal - v hlavní roli se tentokrát dočkáme Charlieho Hunnama. Tenhle napínavý snímek o útěku z vězení by se v kinech měl objevit 27. září.

Video: Zrodila se hvězda - trailer

Hned týden poté, 4. října, do kin dorazí slibně vypadající hudební snímek o vášnivých srdcích umělců a nestálém světě showbyznysu. Bradley Cooper v roli úspěšného country zpěváka se potýká s osobními problémy - zejména alkoholismem - a uprostřed toho všeho začíná románek s neskutečně talentovanou zpěvačkou (Lady Gaga), jíž pomáhá překonat její rány z minulosti a nízké sebevědomí. Pomůže jí začít úžasnou hudební kariéru, bohužel však na úkor vlastní slávy.

Video: Trailer k třetímu dílu Jak vycvičit draka

Teď trochu z jiného soudku - chystá se další pokračování oblíbeného animáku Jak vycvičit draka! Poslední díl trilogie o kmenu vikingů, kteří sdílí svůj ostrov s draky, bude dle traileru pravděpodobně o dalším nebezpečí, které hrozí jak Škyťákovi a Bezzubkovi, tak i celé jejich rodině a obci. A také to vypadá, že si Bezzubka najde přítelkyni. Zdá se, že se máme opravdu na co těšit… samozřejmě jste-li vůbec fanoušky animáků. Na tenhle snímek si však počkáme o chvilku déle, do kin by měl dorazit až 21. února příštího roku.

Video: Trailer k novému sci-fi Smrtelné stroje

Těsně před Vánoci, v době, kdy většinou do kin přichází dlouho očekávané velkofilmy jako Star Wars či Hobit, letos dorazí Smrtelné stroje. Sci-fi o světě, jemuž vládnou mohutná pojízdná města, nám z traileru moc neříká, zvědavost však vzbuzuje každopádně. Nezbývá nám než počkat do 13. prosince, pak se ukáže, jestli si tenhle odvážný snímek zaslouží takové datum premiéry, které jako by předpovídalo prvotřídní blockbuster.

Do tohoto skromného výběru se samozřejmě nevešly jiné, přirozeně očekávané snímky, jako třeba Venom od Marvelu, o němž jsme již psali tady, nebo třeba pokračování Fantastických zvířat, o nichž si více můžete přečíst zde. Povězte nám vy - těšíte se na filmy, co jsme vybrali? Nebo nám tu něco zásadního chybí?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa