#FreshTag.cz


Luke Skywalker ve Strážcích galaxie 3? Hamill se tam možná “protweetoval”

zdroj foto: www.youtube.com

27.2.2018Jan Marek

Obyčejně probíhá výběr herců do filmů tzv. “za scénou” nebo “v zákulisí”. Samozřejmě, že v prostředí médií a širokých základen fanoušků cirkulují také nejrůznější drby, teorie, výstřelky, někdy i opravdové reporty a zprávy. Povětšinou se ale velká část celého výběrového procesu až do velkého finále a posledního rozhodnutí skrývá za zavřenými dveřmi. S tímto zvykem ale nyní herec Mark Hamill a režisér James Gunn sami udělali velice krátký proces.

Face Tweet Seznam

Žijeme ve 21. století, je to již 18 let a jak to tak vypadá, některé osoby ze světové kinematografie žánru sci-fi se rozhodli dospět a vyrůst ze zdlouhavých procesů provázejících výběr herců do nadcházejících filmů. Jedním z nich jsou i Strážci Galaxie 3, které Marvel teprve oznámil a na starost si je bere opět režisér prvních dvou dílů James Gunn. Ten spustil s hercem Markem Hamillem z kultovních Star Wars rychlé a veřejné jednání o tom, zdali by v jeho třetím vesmírném pokračování mohl ztvárnit nějakou z nových postav.

Otázka padla směrem k režisérovi Jamesi GunnoviOtázka padla směrem k režisérovi Jamesi Gunnovi (zdroj: commons.wikimedia.org)

Zařídil to "civilista"

Popud jim k tomu dal jistý veřejnosti naprosto neznámý Ian Fee. Podle své profilové fotky a nejčastějších tweetů a retweetů to vypadá, že patří k opravdovému jádru skalních fanoušků Hamilla. Hned za hvězdného herce a ságu ale patrně řadí také filmy od Marvelu, a právě to ho vedlo k tomu, aby Gunna požádal o “obrovskou laskavost”.

Jsou to sousedi, dají si kávu a popovídají si, ne?

Tak jsme se vlastně dozvěděli, že herec i režisér jsou vlastně ze stejného sousedství v Malibu, Los Angeles, a že Gunn navrhuje Hamillovi, aby se stavil na šálek kávy, nad kterým by spolu mohli situaci vyřešit. Herec prý “z povinnosti souseda i nezaměstnaného” nabídku přijal, načež Mark Hamill ukázal, že na Twitteru příliš zaběhnutý ještě není, jelikož neovládá jeho funkci soukromých zpráv neboli DM.

Nakonec se však i k tomu dostal, a tak se ledy pravděpodobně i prolomily, pokud to tedy Gunn podle slov Hamilla “myslel vážně”. Potom by se totiž skutečně mohl ozvat a obsazení začít řešit. Ian Fee zatím doufá, že to pro ani jednoho z nich nebyl “úplný nesmysl”, protože to podle něj udělalo množství fanouškům velikou radost, včetně něho.

Co myslíte, mysleli to vážně?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa