#FreshTag.cz


5 seriálů, které si letos nesmíte nechat ujít

zdroj foto: www.imdb.com

11.1.2018Štěpán Sochor

Asi každý občas rád vymění propařenou noc plnou vyčerpávajících zážitků za večer s popcornem nad svým oblíbeným seriálem. Ať už vám stačí jedna epizoda týdně nebo preferujete spořádání celé série během odpoledne, tipů na dobré seriály není nikdy dost. Proto se pohodlně usaďte a projděte si s námi pět nejžhavějších seriálů současnosti.

Face Tweet Seznam

1. Stranger Things

Z dílny Netflixu vzešel v roce 2016 mysteriózní fantasy seriál, jehož děj se odehrává v 80. letech ve fiktivním americkém městě Hawkins. Miliony fanoušků po celém světě si zamilovaly dětské obsazení čtyř hlavních hrdinů podávající fascinující herecké výkony. Stranger Things vyniká nejen svým jedinečným příběhem a osmdesátkovou atmosférou, ale také skvělým vykreslením postav, které jsou hlavním důvodem, proč si tuto show nelze nezamilovat. Poté, co zhltnete prvních osm dílů, které strávíte hledáním ztraceného chlapce Willa, na vás čeká ještě více nabitá druhá série. Třetí sezóny bychom se měli dočkat letos.

Video: Trailer na první sérii Stranger Things

2. Black Mirror

Zajímalo vás někdy, co by se stalo, kdybychom si mohli zpětně přehrávat vzpomínky či klonovat naše vědomí? Britský seriál Black Mirror přichází s neotřelým konceptem hodinových, na sebe nenavazujících dílů, které nabízí možné scénáře, jež by mohly v blízké budoucnosti nastat. Seriál se zaměřuje především na vztah společnosti a moderních technologií. Pokud si potrpíte na happy-endy, tento seriál pravděpodobně nebude vaším favoritem. Všechny díly mají totiž jedno společné, a tím je melancholické vyvrcholení, které ve vás zanechá velmi silný dojem. Poslední, čtvrtá řada měla premiéru na konci roku 2017. 

Video: Trailer na první sérii Black Mirror

3. Narcos

Drogový baron Pablo Escobar byl jedním z nejobávanějších zločinců a také jedním z nejbohatších lidí v osmdesátých letech minulého století. Seriál Narcos popisuje vzestup jeho drogového impéria, stejně tak jako snahy policistů o jeho dopadení. Escobar nemá problém podplatit každého úředníka a tomu, kdo se mu postaví, učiní krátký osud. Jak se s tím popere policie a jak se stane z medellínského kartelu nejnebezpečnější organizace Jižní Ameriky? Sledujte tři našlapané série seriálu, který spojuje skutečné události s napínavým příběhem, jež vás nenechá chladnými.

Video: Trailer na první sérii Narcos

4. House of Cards

Politické drama House of Cards nabízí pohled pod pokličku politických intrik a bojů o moc. Frank Underwood, kongresman a člen Demokratické strany, se má stát ministrem zahraničí za své zásluhy, které vedly ke zvolení prezidenta Walkera. Pozice mu je však nečekaně odepřena. Frank se proto rozhodne, že získá politickou moc na vlastí pěst za využití zákulisních intrik a likvidování svých oponentů. V průběhu pěti sérií můžeme sledovat, jak Frank Underwood šplhá po politickém žebříku. Kevin Spacey, který obsadil hlavní roli, byl bohužel nedávno obviněn ze sexuálního obtěžování, o kterém jsme psali zde, na což reagovala společnost Netflix tím, že ho ze seriálu vyhodila. V šesté sérii se tedy již s postavou Franka Underwooda nesetkáme.

Video: Trailer na první sérii House of Cards

5. Westworld

„Někdo si sem jezdí vyhodit z kopýtka, sejmout pár rudochů, ale tahle hra má víc úrovní...“  Westworld je futuristický park koncipovaný do prostředí divokého západu. Dovolenou zde mohou strávit pouze ti, kteří si to mohou finančně dovolit, rozhodně na ně však čeká nevšední zážitek. Místní obyvatelé jsou tvoření roboty, jež jsou od lidí téměř k nepoznání. Každý z nich má svou individuální roli, která zapadá do příběhové linie. Návštěvníci si zde mohou uspokojit všechny svoje touhy, aniž by museli čelit jakýmkoli následkům. Až ve světě Westworld každý člověk ukáže svou pravou tvář a zjistí, jaký doopravdy je. K tomu všemu si přidejte oskarového herce Anthonyho Hopkinse a máte zaručený recept na úspěch. První série měla na HBO premiéru 2. října 2016, druhá sezóna má vyjít letos.

Video: Trailer na první sérii Westworld

V roce 2018 nás čeká ještě spousta dalších seriálů, které to nezvládly do naší pětice vyvolených. Máte tip na nějaký další? Nezapomeňte nám napsat do komentářů svého favorita.

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa