#FreshTag.cz


16.3.2018Jan Marek

Celý den jsme netrpělivě vyhlíželi, až se nám poštěstilo a do řady zhlédnutí oficiálního traileru na Avengers: Infinity War jsme se zařadili do prvního půl milionu. Očekáváme zlomení rekordu sledovanosti, který momentálně stále ještě patří prvnímu traileru, jenž nám hlásil uvedení filmu do kin 4. května. Víme ale, že to již nějakou chvíli neplatí, a velkolepé podívané se tak dočkáme o týden dřív, tedy 26. dubna.

Face Tweet Seznam

Nikdo není v bezpečí - v traileru vidíme Iron Mana, Thora, Doktora Strange i Kapitána Ameriku při jejich střetu s velikánem a nikdo z nich nevypadá, že by měl ze své dramatické situace vyjít lehko. Jak by taky, Thanos si usmyslel, že život ve Vesmíru spěje k nezadržitelné zkáze a jedinou možností, jak vše zachránit, je rovnou polovinu všeho žijícího vyhubit.

Moc dobře nechápeme, jak může Kapitán Amerika Thanosovi fyzicky sám čelit Moc dobře nechápeme, jak může Kapitán Amerika Thanosovi fyzicky sám čelit (zdroj: www.youtube.com)

10 let 

Studio Marvel si postupnými, malými i většími kroky budovalo cestu k tomuto vrcholu celých deset let. Důvodů, proč řadit Avengers: Infinity War na špici tvorby této továrny na kvalitní komiksové filmy, je hned několik a každý si určitě přidá i pár svých vlastních.

Mezi ty hlavní si můžeme uvést konečné uvedení zmíněného padoucha, “Šíleného Titána” Thanose, který měl svůj první výstup již v roce 2012 v prvních Avengers a od té doby nás v tomto superhrdinském vesmíru provází prakticky neustále jako neodmyslitelný, ve vzduchu visící Damoklův meč. Každé další odhalení dalšího Kamene nekonečna ho jenom více přibližovalo a všechny postavy více svazovalo, až se nakonec museli dát dohromady všichni, aby zabránili hrozící, tentokrát opravdu celosvětové zkáze.

Humor stranou.. nebo ne? Setkání Strážců galaxie a Avengers je dalším důvodem velkoleposti očekávaného snímkuHumor stranou.. nebo ne? Setkání Strážců galaxie a Avengers je dalším důvodem velkoleposti očekávaného snímku (zdroj: www.youtube.com)

Avengers, Strážci Galaxie, Doktor Strange, Spider-Man, Black Panther, Ant-Man a Wasp, Mrs Marvel.... Výčet hrdinů, které budou mít ve filmu svojí nepostradatelnou roli, jenom přikládá polínka do ohně, a Thanos v této ukázce rozdmýchává jeho plamen až do skutečně děsivé intenzity.

Video: Tady to máte!

Podívejte se na ukázku, zatímco pro vás budeme připravovat podrobný soupis toho, co všechno nám nově odhalila.

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa