#FreshTag.cz


Novinky v pronajímání Airbnb. Zaplať jen polovinu a zbytek později!

zdroj foto: pixabay.com

19.1.2018Iva Mališová

Airbnb si pro začátek roku připravilo platební změnu. Nově už nebudete muset platit celou částku najednou, ale na dvě rozdělené splátky. První polovinu tak zaplatíte při rezervaci, a tu druhou klidně pár dní před odjezdem. Airbnb se tímto krokem snaží vyjít vstříc cestovatelům a umožnit jim pro ně co nejvíce flexibilní možnost platby.

Face Tweet Seznam

S novinkou přišlo Airbnb na svých stránkách, kde je také podrobný návod, jak platby uskutečnit.

Uživatelské rozhraní je vstřícné a systém plateb konečně vychází vstříc Uživatelské rozhraní je vstřícné a systém plateb konečně vychází vstříc (zdroj: www.airbnb.cz)

Doposud byli uživatelé služeb Airbnb zvyklí platit celou částku jednorázově, a to ihned po vytvoření rezervace. Po spuštění platby ve dvou splátkách bez navýšení tak tuto novinku využilo až 40 % uživatelů

V nabídce najdete i takové položky, které přímo vypadají jako ubytování na zámkuV nabídce najdete i takové položky, které přímo vypadají jako ubytování na zámku (zdroj: www.airbnb.cz)

Podle průzkumu pak lidé navíc při této možnosti obecně bookovali dražší ubytování, což znamená větší benefity po hostitele.

Náhledové fotky rozhodně upoutají a formou rozdělené platby jsou i tyto položky naráz dostupnější všemNáhledové fotky rozhodně upoutají a formou rozdělené platby jsou i tyto položky naráz dostupnější všem (zdroj: www.airbnb.cz)

Rozdělená platba má však jedno omezení. Pokud ji budete chtít využít, celková cena ubytování musí přesahovat $250 (v přepočtu asi 5 200Kč) a rezervace musí být vytvořena nejméně 14 dní před odjezdem

Nové funkce jsou součástí úsilí společnosti Airbnb přilákat nové zákazníky. Jaké ubytovaní si zarezervovat? Máte na výběr z 2 milionů možností.

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa