#FreshTag.cz


Robotický techno DJ v Karlových lázních! Píšou o nás ve světě

zdroj foto: www.youtube.com

21.12.2017Jan Marek

V pražském hudebním klubu už před časem mluvili o tom, že by rádi robotického DJ. Nyní se tohoto exkluzivního luxusu v Karlových lázních i dočkali, ba co víc. O novince se dočítáme i z velkých zahraničních médií. Slovo rozšířila zpravodajská agentura Reuters, a my jsme tak rádi, že je ČR opět světová, a to nejenom kvůli politice! 

Face Tweet Seznam

„Lasery, efekty, ozvučení – to všechno musí být prvotřídní. Samozřejmě to obnáší obrovské, milionové investice. Naši produkční právě teď odjíždějí na veletrh do Frankfurtu, aby načerpali ty nejžhavější novinky, máme zálusk na DJ robota…,“ vyjádřil se dříve v rozhovoru pro Gastroprofesor.cz spolumajitel klubu Miroslav Lipšanský. 

Pět pater zábavy, tisíce turistů a jeden robot 

Karlovy lázně se nachází v prestižní lokalitě pražského centra, pouhých 40 metrů od Karlova mostu! Můžeme tak tvrdit, že o návštěvníky nemají nouzi, především o ty z řad turistů. A jejich počty patrně jenom porostou. Arzenál nikdy nekončící zábavy, která se odehrává až v pěti patrech rozdělených podle stylů hudby, totiž nyní rozšiřuje i vytoužený DJ robot. 

Video: Na DJ robota v akci se můžete podívat ve videu

Technologická a zábavní novinka klubu se nachází ve druhém patře věnovanému DANCE MUSIC. V podstatě jde o robotickou paži, která původně sloužila v automobilovém průmyslu, ale dnes už třetím týdnem v řadě mixuje techno hudbu právě v Karlových lázních. 

„Lidé jsou nadšení, protože nic takového v Evropě ještě neviděli, a já si ani nejsem jistý tím, zdali něco podobného na světě vůbec existuje,“ prozradil agentuře Reuters manažer klubu Adam Lipšanský. 

Robot má na výběr ze dvou panelů desek a tří přehrávačů k mixováníRobot má na výběr ze dvou panelů desek a tří přehrávačů k mixování (zdroj: www.youtube.com)

Robot je vybavený speciálním softwarem, který mu umožňuje vybírat písničky. Jako každý správný DJ má i on svůj plac u vyvýšeného pultu nad tanečním parketem. Tam z přichystaného repertoáru vybírá ty správné desky, které postupně mixuje ve třech přehrávačích. 

Se vší parádou si jede svůj program. Líbí se to ale skutečně všem návštěvníkům?Se vší parádou si jede svůj program. Líbí se to ale skutečně všem návštěvníkům? (zdroj: www.youtube.com)

Podle vyjádření manažera klubu je robotický DJ lákadlem, čtyřiadvacetiletá Marcia Lopézová z Mexika to ale vidí jinak: „Nemůže vědět, na co chtějí lidé tancovat. Za jeho písničkami nejsou žádné emoce. Když je tam člověk, je to jiné, zábava má pak svoji tvář.“ 

Co si o tom myslíte vy? 

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa