#FreshTag.cz


Seznamte se s Milou, tříletou instagramovou celebritou

zdroj foto: picjumbo.com

5.2.2018Káťa Kočí

Vítejte v moderním světě, kde se spíše než díky své kráse či talentu proslavíte díky zajímavosti a aktivitě na sociálních sítích. V dnešní době mají všichni lidé ovládající smartphony rovnou šanci na slávu a úspěch, a když se zeptáte dnešních dětí, čím chtějí být, až vyrostou, často odpoví, že youtuber, vloger či instagramový influencer.

Face Tweet Seznam

Two besties just getting through the post holiday blues together.

P%u0159sp%u011Bvek sdlen Katie (@kcstauffer),

Cestovat po světě, být zván na párty, do hotelů, na zájezdy, dostávat věci zadarmo jen proto, že o nich něco řeknete na svých sociálních sítích, no není to snem každého? A v jakém věku je nejlepší s takovou kariérou začít? Vezměte si příklad z Mily Stauffer, která má už ve třech letech přes tři a půl milionu followerů na Instagramu. 

Mila and Marilyn %uD83D%uDC83%uD83C%uDFFB

P%u0159sp%u011Bvek sdlen Katie (@kcstauffer),

Instagramový účet, který Milu a tak trochu i její dvojče Emmu proslavil, patří jejich matce Katie. Té sláva dětí vydělává tolik, že nemusí chodit do práce, a na plný úvazek se tak živí jako Mily manažerka. Milu proslavila zejména videa, na nichž sarkasticky komentuje obyčejné věci (například lidi v posilovně či Santa Clause). Tato videa dle rozhovoru, který Katie dělala s BuzzFeed, pochopitelně Mila nevymýšlí sama, ale věty jí jsou předříkávány, to však na jejich zábavnosti vůbec neubírá.

I když se to někomu zdá jako přehnané, takto využívat své děti pro zisk celé rodiny, Katie v jednom videu promlouvá k followerům a vysvětluje jim, že peníze i spousty věcí, které mají díky tomu jako rodina zadarmo, jsou jen vedlejším produktem, obsah tvoří však hlavně proto, že je to baví... a také pro pobavení svých fanoušků. Není to ani nelegální, když je z batolete celebrita na sociálních sítích, žádný zákon to neomezuje. Tato kariéra, kterou Mila v podstatě začala už před svým narozením, je tedy v pořádku. A možná je to dobře, i když je to zatím roztomilý prcek, dává nám všem lekci, že opravdu žijeme ve světě neomezených možností.

Video: Rozhovor s Milou a Katie

Co si o tom myslíte vy? Dělají si moderní rodiče z dětí mašinky na peníze, nebo jde jen o využívání plného potenciálu toho, co dnešní doba a sociální sítě nabízí? Podělte se o svůj názor.

Další novinky z Instagramu
Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa