#FreshTag.cz


Sportovní seznamku plní předsevzetí - fitness, běh a cyklistika, ale i lezení nebo tanec

zdroj foto: static.pexels.com

3.1.2018Jan Marek

Hledáte parťáka v podstatě pro kteroukoliv pohybovou aktivitu ve kterémkoliv městě? Rozhodně neztrácejte naději a nelámejte hůl nad svým předsevzetím či trvalou zálibou jenom proto, že se vám samotným nechce. I pro tuto potřebu totiž existují seznamky a my jsme našli jednu, kde jde skutečně o toho parťáka – hledampartaka.cz 

Face Tweet Seznam

Posily do týmu dračích lodí v Praze, partner na kurz společenských tanců v Brně, turistika v okolí Ostravy nebo basketbal v Chomutově - i takové velmi specifické nabídky se začátkem nového roku začaly objevovat na stránkách této sportovní seznamky. 

Video: Motivačních videí je spousta. Nejlíp ale motivují lidé - blízcí, přátelé a parťáci

Parťáka si můžete najít i bez konkrétního sportu

Někteří inzerenti zkrátka přesně vědí, co chtějí a koho potřebují. Najdou se zde ale i takoví, co třeba vůbec netuší. Poptávky s širším výběrem sportů a poznámkou, že je to vlastně vcelku jedno – hlavně něco dělat – také nejsou ojedinělé. Mezi ty nejvíce vyhledávané domény pak patří běh, posilování a fitness. 

Může jít o konkrétní sport, ale také vůbec nemusíMůže jít o konkrétní sport, ale také vůbec nemusí (zdroj: cdn.pixabay.com)

Omezení nejsou žádná

Inzeráty si tak zatím v podstatě žijí vlastním životem. Administrátor kontroluje pouze to, aby šlo o texty bez závadného obsahu. Zájemci proto skutečně mohou shánět parťáka na kterýkoliv sport, který je napadne, ve kterémkoliv městě, kde se zrovna nachází, ani nemusí jít o jejich trvalé bydliště. 

O úspěchu předsevzetí nebo zájmu rozhoduje vůle O úspěchu předsevzetí nebo zájmu rozhoduje vůle (zdroj: pixabay.com)

Jak myšlenka sportovní seznamky vznikla?

„Často jsem sám kvůli práci cestoval po jiných městech, kde jsem nikoho neznal. Proto jsem hledal nějakou bezplatnou, nenáročnou službu, kde bych občas našel někoho na běhání nebo lezení. Nic takového jsem ale nenašel, tak jsem si prostě založil svojí,“ vysvětluje Štěpán Krabec okolnosti, které ho vedly k vytvoření stránky. 

Cizí město? Hodně lidí - hodně parťáků.Cizí město? Hodně lidí - hodně parťáků. (zdroj: static.pexels.com)

Výhody a novinky

I proto je vyplňování formulářů na stránce bezplatné. Jediné, co po zájemcích služba vyžaduje, je jejich celé jméno, e-mail a opsání kontrolního kódu. O ochranu osobní údajů inzerentů před zneužitím se pak již stará mechanismus odpovědí. 

Reakce zájemců totiž stránka přeposílá právě na kontaktní e-mail. Až tam si každý inzerent sám vybere, zdali je s odpovědí spokojený. Dostat může celkově až tři ve lhůtě třiceti dní od zveřejnění, to je totiž základní doba vyvěšení inzerátu, kterou služba nabízí. 

Běh, cyklistika, tanec, plavání, bojové sporty - co vás napadneBěh, cyklistika, tanec, plavání, bojové sporty - co vás napadne (zdroj: pixabay.com)

Seznamku v budoucnu čeká i pár změn a vylepšení. Novinkou bude například hledání nejbližšího parťáka. 

Co si o této možnosti hledání parťáků na sport myslíte? 

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa