#FreshTag.cz


24.8.2018Káťa Kočí

Zvířecí mazlíčky si pořizujeme většinou proto, aby naše životy doplnili o extra dávku radosti, lásky a více či méně vtipných nepředvídatelných situací. Nikoho tudíž nemůže překvapit, že co pár měsíců proběhne internetem nová vlna virální challenge, jejímž cílem je testovat reakce a dělat si legraci právě z našich čtyřnohých miláčků.

Face Tweet Seznam

Z posledních internetových trendů ohledně domácích mazlíčků zaznamenal velký úspěch trik, kdy jste pomocí čtverce na podlaze uvěznili své kočičí mazlíčky. Sociální sítě během několika málo dní zaplavily desítky a stovky fotografií koček sedících či ležících ve čtverci.

Kočičí láska ke čtvercům, krabicím a všemožným nádobám, do kterých se mohou poskládat, není žádnou novinkou - stejně jako psí láska k jejich páníčkům. Z posledních psích trendů stojí za vyzdvižení "kouzlo" s dekou, kdy pejskovi páníček doslova zmizí před očima. Někteří pejsci začali panikařit a páníčka hledat, jiným to bylo upřímně jedno, každý ale ze zvědavosti musel doma ozkoušet, jak zareaguje právě jeho psí kamarád.

Video: Pejsi a trik s dekou

Nejaktuálnějším internetovým trendem pro milovníky zvířat je takzvaná The Snoot Challenge. Systém je opět velice prostý - cílem je naučit pejska (potažmo kočku, papouška, dítě... na internetu najdete kde co), aby strčil svůj čumák do kroužku či srdíčka, co vytvoříte z prstů. Pro některé je to opět brnkačka, někteří však prsty okusují či si na ně snaží sednout, a je toho plný Instagram i Youtube.

Ať už se chcete pobavit tím, co dělají ostatní pejskaři, nebo hledáte nový tríček, se kterým přes víkend zabavíte sebe i své čtyřnohé spolubydlící, rozhodně si roztomilou #theSnootChallenge nenechte ujít!

Video: Máte rádi pejsky? #theSnootChallenge vám určitě zlepší den!
Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa