#FreshTag.cz


Trailer na Avengers: Infinity War zlomil rekord sledovanosti!

zdroj foto: www.youtube.com

2.12.2017Jan Marek

Středa přinesla neočekáváné překvapení. Studio Marvel zničehonic vypustilo první ukázku na třetí pokračování úspěšné komiksové série Avengers. Po internetech se rozletěla téměř nadsvětelnou rychlostí, takže už pomalu nebylo kam sdílet. Nyní ale i my musíme přijít s novinkou o celosvětovém rekordu všech dob. Na trailer se vás totiž podívalo vážně dost. 

Face Tweet Seznam

Za poslední tři dny už určitě každý z nás, fanoušků, viděl trailer na Infinity War minimálně třikrát, ne-li víckrát. Co si budeme povídat, i přes smíšené dojmy z toho, že jsme nic pořádně neviděli (níže přidáváme i menší seznam našich postřehů a zajímavých aktualizací), je to neuvěřitelná pecka

Video: Klidně si ho pusťte ještě jednou. Neomrzí

Marvelu se po 10 letech příprav podařilo dojít k fantastickému propojení dílčích příběhů každého z hrdinů i jejich větších týmů (právě proto možná máme ten dojem, do dvou a půl minut prostě nenacpeš všechno), a nyní dochází k tomu vrcholnému finále! Přichází Thanos, který bude čelit celé alianci Avengers, a podívaná na to posbírala za první den od vypuštění celých 230 milionů zhlédnutí. Trailer na Infinity War tak zlomil rekord sledovanosti všech dob!

Přichází velký špatný - Thanos!Přichází velký špatný - Thanos! (zdroj: www.youtube.com)

Přitom se teprve nedávno, před osmi měsíci přesně na den (29. března), dostal na tuto vyhřívanou příčku trailer na hororovou legendu To od Stephena Kinga. Moc dlouho si tam tedy nepobyl, a to i přes 197 milionů zhlédnutí, které na svém kontě měl. Aby ale taky ne, kina ještě hýří blesky z Thorova Ragnaroku, komiksoví fandové k tomu vřou zklamáním z nenaplněných očekávání od Ligy Spravedlnosti studia DC, a do toho mysteriózní uživatel sociální sítě Reddit přezdívaný AscendedAncient postupně leakuje uniklé fotky a záběry přímo z filmu. Možná i kombinace těchto faktorů vedla Marvel k tomu, aby vypustil trailer neočekávaně dřív. 

Tady to vypadá, že Thor je stále na své lodi se zbytkem Asgardu, a pozoruje blížící se loď Thanose. Co myslíte?Tady to vypadá, že Thor je stále na své lodi se zbytkem Asgardu, a pozoruje blížící se loď Thanose. Co myslíte? (zdroj: www.youtube.com)

Pro nadšené fajnšmekry, kterým i mnohonásobná denní dávka první ukázky nestačí, existuje i soubor 55 screenů z ní, které si můžete ve volném čase projít a prostudovat jejich detaily. Některé z nich právě vidíte i v tomto článku.

Pro nás je zatím vcelku důležité to, že se nenaplnila naše předpověď, a Thanos zatím nemá ani Kámen reality (Aether, červený kámen), ani Kámen duší (Heimdall – nepotvrzeno, oranžový kámen), pouze Kámen síly (Orb, fialový kámen) a v ukázce přidává Kámen prostoru (Tesseract, modrý kámen). V traileru ale vidíme, jak Vision s Kamenem mysli (Lokiho žezlo, žlutý kámen) podléhá útočníkům, a z uniknutých záběrů víme, že i Sběratelova pokladnice podlehla útoku, takže s ním i Kamenem reality to bude nejspíš otázkou času. Kdoví, třeba Heimdall odolal, nakonec ale stejně pravděpodobně podlehne. 

Loki "neočekávaně" zradí a při napadnutí lodi s Asgarďany obchoduje s TesseractemLoki "neočekávaně" zradí a při napadnutí lodi s Asgarďany obchoduje s Tesseractem (zdroj: www.youtube.com)

Z dalších věcí můžeme upozornit na postavu Winter Soldiera, která se objevila i přes to, že na konci Občanské války šla doslova k ledu. Nyní se prohání po stepích Wakandy s novou robotickou rukou, patrně z Vibrania, v závěru s War Machinem, Hulkem, Black Widow, Kapitánem a Black Pantherem. Ten má totiž premiéru před Infinity War, 15. února, takže si asi ještě pár věcí do příběhu doplníme.

Na tuhle bitvu se těšíme. Když je někde Hulk, tak je o pořádný boj postaráno. Vidět zde můžeme i Buckyho novou pažiNa tuhle bitvu se těšíme. Když je někde Hulk, tak je o pořádný boj postaráno. Vidět zde můžeme i Buckyho novou paži (zdroj: www.youtube.com)

Velké finále se servíruje 4. května. Počet herců jednotlivých postav, které v něm uvidíme, je až alarmující:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd a Josh Brolin.

Iron Man zřejmě ztratí někoho hodně blízkéhoIron Man zřejmě ztratí někoho hodně blízkého (zdroj: www.youtube.com)
Dočkáme se Visionovi lidské podoby - zde zatím i s Kamenem mysli na jeho čeleDočkáme se Visionovi lidské podoby - zde zatím i s Kamenem mysli na jeho čele (zdroj: www.youtube.com)
Doctor Strange si na pomoc přivede i WongaDoctor Strange si na pomoc přivede i Wonga (zdroj: www.youtube.com)
Spider-Man využije nový oblek od Tonyho StarkaSpider-Man využije nový oblek od Tonyho Starka (zdroj: www.youtube.com)
Doufáme, že je hodně odolný. Spider-Man sám o sobě je, ale Thanos je přece jen Šílený TitánDoufáme, že je hodně odolný. Spider-Man sám o sobě je, ale Thanos je přece jen Šílený Titán (zdroj: www.youtube.com)
A na závěr velký padouch a jeho Rukavice Nekonečna, kterou má v plánu dozdobit celouA na závěr velký padouch a jeho Rukavice Nekonečna, kterou má v plánu dozdobit celou (zdroj: www.youtube.com)

Bude to vzrůšo! Čeho jste si všimli vy?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa