#FreshTag.cz


Údajný cestovatel v čase se vrátil z roku 5000, jeho zprávy vás nejspíš nepotěší

zdroj foto: pixbay.com

19.2.2018Štěpán Sochor

Cestování čase jsme zatím mohli vidět pouze v kultovních filmech, jako je například Návrat do budoucnosti nebo Terminátor. Technologie dosud nepokročila tak daleko, abychom mohli letní prázdniny strávit výletem do středověku. Nyní se však objevil někdo, kdo tvrdí, že se stal součástí experimentu, jenž ho přenesl o 3000 let do budoucnosti. A přinesl s sebou fotku.

Face Tweet Seznam

Muž, který je známý pouze pod jménem Edward, řekl v rozhovoru pro youtubový kanál ApexTV, že v roce 2004 cestoval časem do budoucnosti v rámci přísně tajného státního projektu. Údajně se tak stalo, když pracoval v tajné laboratoři, kde se stal pokusným králíkem pro cestování časem. Na oplátku měl získat americké občanství. 18. května 2004 se tak vydal vstříc dobrodružství. „Hezký let do roku 5000,“ popřál mu po stisknutí tlačítka jeho spolupracovník James.

Video: Dvacetiminutový rozhovor se objevil na kanálu ApexTV

Vybaven pouze speciálním fotoaparátem se objevil Edward na obří dřevěné plošině. Nejprve nevěděl, co se stalo, ale následně rozpoznal město, ve kterém se nachází - Los Angeles, stejná destinace, ze které jeho cesta započala. Byl v tom pouze jeden háček. Město bylo kompletně pod vodou a obyvatelé žili na oné dřevěné plošině plovoucí na hladině. Od místních se dozvěděl, že potopu zapříčinilo globální oteplování. Pod vodou nebylo pouze Los Angeles, ale celý svět. 

Takto bude vypadat podle Edwarda Los Angeles v roce 5000Takto bude vypadat podle Edwarda Los Angeles v roce 5000 (zdroj: youtube.com)

Edward není jediným údajným cestovatelem v čase. Minulý týden se objevil muž jménem Noah, jenž tvrdil, že se vrátil z roku 2030. Jakkoli bizarní se toto tvrzení zdá, Noah prošel testem na detektoru lži. Předpověděl, že v roce 2030 bude prezidentkou Spojených států pravnučka Martina Luthera Kinga, Yolanda Renee King. Nový zákon jí umožní stát se hlavou státu v pouhých 21 letech, momentálně jí je 9.

Noah také předpovídá znovuzvolení Donalda Trumpa na další volební období, nebyl však schopen odpovědět, kdo se stane prezidentem po něm. Lidé jsou navíc k těmto tvrzením skeptičtí, jelikož ve videu, kde Noah odpovídá na otázky, nejsou vidět výsledku detektoru lži po celou dobu. 

Svět by se měl podle Edwarda v budoucnosti zahalit pod vodní hladinuSvět by se měl podle Edwarda v budoucnosti zahalit pod vodní hladinu (zdroj: pixbay.com)

Je pochopitelné, že veřejnost ztěžka věří něčemu, co lze vidět pouze ve sci-fi filmech.  Laserové meče a vesmírné lodě tak většina z nás sleduje pouze na obrazovkách svých televizí.

A jak jste na tom vy? Věříte Edwardovi, nebo si myslíte, že jde pouze o potřebu zviditelnit se?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa