#FreshTag.cz


USA přichází s pravdou o UFO! Video a tajné vyšetřování za miliony dolarů

zdroj foto: pixabay.com

19.12.2017Jan Marek

Vláda Spojených států amerických v minulosti skutečně vedla utajovaný program UFO. Otázky kolem neidentifikovatelných létajících objektů stály Pentagon 22 milionů dolarů. Žádné uspokojivé odpovědi ale nepřinesly, a tak program před pěti lety skončil. Ufologové se ale můžou radovat – máme nezpochybnitelné video! 

Face Tweet Seznam

Tajné vyšetřování neslo název The Advanced Aerospace Threat Identification Programme a bylo vedeno mezi lety 2007 a 2012. Jak již však výše píšeme, k žádným převratným objevům nevedlo. Tudíž taky spolklo všech 22 milionů dolarů, co do něj americké Ministerstvo obrany investovalo, a stejně tak tajně, jako začalo, také i skončilo. 

Byla v tom i Oblast 51, ale žádné pitvy. Co tedy?

O celém programu vědělo pouze pár vybraných oficírů, operace a výzkumy ale zahrnovaly větší tým výzkumníků, mimo jiné i ty z pověstné oblasti 51. Nešlo ovšem o operace, které jste si nejspíš právě představili, tedy žádné pitvání ohořelých mimozemských těl z incidentu v Novém Mexiku z roku 1947. Kdepak. Alespoň se toho zatím ještě nikdo nedočetl. CIA totiž zveřejnila kolem 13 milionů stránek utajovaných dokumentů… a jedno video!

Video: Piloti jsou sami šokováni tím, co vidí. Co vy?

Jak vidíte na záběrech dvou amerických pilotů, jednalo se převážně o vyšetřování zpozorovaných neidentifikovatelných létajících objektů nad Pacifikem, tedy UFO, jak ho známe – nyní to akorát máme oficiálně z vojenských zdrojů.

„Vypadalo to jako asi čtyřicet stop dlouhý Tic Tac,“ vyjádřil se k videu vysloužilý komandér David Fravor, který z kokpitu své stíhačky v roce 2004 pozorování vedl.

Falešným fotkám a videím je konec, konspirátoři se nyní mají o co opřítFalešným fotkám a videím je konec, konspirátoři se nyní mají o co opřít (zdroj: upload.wikimedia.org)

„Necítím se nijak zahanben nebo ztrapněn a není mi líto, že jsem za tím stál. Udělal jsem něco, co nikdo přede mnou,“ vyjádřil se k utajovanému programu tehdejší senátor Harry Reid, který neuspokojivá vyšetřování politicky zaštiťoval a v roce 2012 také ukončil. 

"Pokud někdo říká, že nyní zná odpovědi, sám se obelhává. My totiž odpovědi neznáme, ale máme plno důkazů na to, abychom se mohli ptát. Jde především o vědu a národní bezpečnost. Pokud na tyto otázky neodpoví jako první Amerika, udělá to někdo jiný," reagoval dále na vydání vůbec prvního článku s videem a informacemi od New York Times bývalý americký senátor. 

Video: Nyní komentuje vypuštění informací Pentagonem i jeden z oficírů celého programu - Luis Elizondo

Poslední novinky a vyjádření nasvědčují tomu, že zde navzdory ukončení programu možná nejsme úplně sami. Přesně tato slova koneckonců použil i Luis Elizondo, bývalý úřadník z Pentagonu, který celý program na místě vedl.

Současný mluvčí sídla Ministerstva obrany Spojených států amerických Thomas Crosson však současnou situaci a ukončení operací zkoumajících výskyt UFO okomentoval následovně: „Zjistili jsme, že existují i další problémy, problémy s vyšší prioritou, které si financování zasluhovaly spíš, a proto bylo v nejvyšším zájmu ministerstva provést změnu.“ 

Video: Nyní přichází řada na skutečně plamenné konspirace ve stylu Akt X

Poprvé v historii

Tím bychom se s fakty rozloučili a přichází řada na teorie. Ty už ale necháváme v rukou fanoušků fenoménu UFO a konspirátorů. Některé ze zdrojů a médií uvádí, že několik úředníků z bývalého programu pokračuje ve vyšetřování i dnes. Mohli od té doby přijít s něčím novým, zatím ale tajným? Jedná se o první případ ve světové historii, kdy USA oficiálně přiznalo, že nějaký program UFO vůbec vedlo.

Co dál nevíme? 

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa