#FreshTag.cz


15.2.2018Jan Marek

“Rodičovství je akt hrdinství,” uzavírá spot návrhářka kostýmů pro hrdiny Edna Módní. Spolu s ní se samozřejmě vrací také všechny hlavní postavy, tedy celá rodina Úžasňáků, i jejich rodinný přítel Frozone. Malý Jack-Jack totiž pořád ne a ne dostat svoje superschopnosti pod kontrolu, takže každá ruka navíc přijde vhod… a to hlavně v těchto těžkých chvílích, kdy se ženou a matkou v domácnosti stává na plný úvazek Pan Úžasňák, čehož neváhají využít ve svůj prospěch právě podlí padouši.

Face Tweet Seznam

Superhrdinové v restrikci

Ukázku neotevírá nikdo jiný než známý a protřelý zlosyn Podkopávač (John Ratzenberger). Myslíme si, že právě v této scéně dojde ve filmu k nějakému drastickému zlomu, který nebezpečně vychýlí váhy autority a zákonného operování superhrdinů v Metrovillu i v jejich vlastním rodinném zázemí. Tak by se mohl na scéně objevit druhý takový superpadouch Syndrom, který by situace patřičně zneužil ve vlastní sobecký prospěch.

Video: Na ukázku se můžete podívat zde!

Nová postava se superschopnostmi Voyd

Výčet potvrzených charakterů a jejich hereckého obsazení (hlasy) na filmové databázi IMDB k tomu i přímo nabízí novou postavu Voyd (Sophia Bush), která by měla být obrovskou fanynkou Elastičky (Holly Hunter), stejně jako byl Syndrom v prvním díle velkým fandou Pana Úžasňáka (Craig T. Nelson). Voyd bude navíc umět manipulovat předměty v prostoru skrze jí vytvářené dimenzionální portály. To zní tak akorát nebezpečně, nemyslíte?

Klíčová postava v čele organizace DevTech - zatím beze jména... "Potřebujeme Elastičku."Klíčová postava v čele organizace DevTech - zatím beze jména... "Potřebujeme Elastičku." (zdroj: www.youtube.com)

Ďábelská organizace a skryté pakty?

Potenciální dámský duet by měla mít na starost organizace DevTech, jejíž název může klidně a příhodně skrývat slovo “Devil” (ďábel), do jehož role se zrovna tak přímo nabízí postava jakéhosi jejího šéfa, který však zatím nemá jméno a je k vidění pouze v ukázce, kde s hlásá: “Nechte mě vytáhnout superhrdiny zpátky na světlo… Potřebujeme Elastic Girl,” a zde nám neukončená intonace nabízí pokračování s Voyd jako jeho mocným, leč skrytým spojencem.

Chlapi se budou opravdu snažit... Chlapi se budou opravdu snažit... (zdroj: www.youtube.com)

Chůvy k pohledání: Pan Úžasňák a Frozone

Pan Úžasňák zůstává doma, jak jsme již v úvodu psali, kde se má s pomocí svých dvou dětí Dashe (Huck Milner) a Violet (Sarah Vowell) starat o své třetí, nejmladší dítě Jack-Jacka (obsazení zatím neuvedeno), který zatím neobjevil plný rozsah svých schopností, čímž je opravdu těžké jeho nebezpečné batolecí nálady a kousky kontrolovat. Na pomoc tak přichází i rodinný přítel Frozone (Samuel L. Jackson), a dokonce Edna Módní (režisér Brad Bird), i když její úloha nemusí být zrovna jenom čistě poradenská.

... ale co zmůžou proti neuvěřitelným schopnostem malého Jack-Jacka?... ale co zmůžou proti neuvěřitelným schopnostem malého Jack-Jacka? (zdroj: www.youtube.com)

Po čtvrnácti letech, za čtyři měsíce - dvacátý film od Pixaru

O kultovní Úžasňákovi obohatilo živnou půdu animáků pro vyrůstající miléniály studio Pixar před dlouhými čtrnácti lety. Tehdy šlo v pořadí jeho tvorby již o šestý film, který fanoušky jenom utvrdil v kvalitách nového studia. Návrat Úžasňáků bude jubilejním dvacátým filmem a “ve světových kinech” se ho určitě dočkáme přesně již za čtyři měsíce - tedy 15. června.

Čeho jste si v ukázce všimli vy?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa