#FreshTag.cz


Startuje výstava Czech Press Photo 2017. K vidění bude téměř pět set fotografií

zdroj foto: David Těšínský / CzechPressPhoto.cz

21.11.2017Miroslav Pancíř

Od 22. listopadu do 30. ledna můžete na pražské Staroměstské radnici navštívit již 23. ročník výstavy Czech Press Photo 2017! Na výstavě se představí přes 100 autorů a k vidění bude na 500 fotografií a videí. 

Face Tweet Seznam

Tematicky se letos opět podíváme na domácí i zahraniční události. Sledovat budeme průběh prezidentských voleb v USA, problémy v oblasti Blízkého východu nebo třeba změny, které v uplynulých měsících proběhly v Turecku.

Na domácí scéně se výstava bude věnovat například propuštění Jiřího Kajínka nebo portrétům Jana Třísky při natáčení jeho posledního filmu Po strništi bos.

Petr Zbranek, Deník | Lidé, o kterých se mluví | Nominace (single)Petr Zbranek, Deník | Lidé, o kterých se mluví | Nominace (single) (zdroj: www.czechpressphoto.cz)

Czech Press Photo opět nabídne i snímky z jiných (okrajových) témat. K vidění budou fotky z každodenního života, sportovní fotografie či snímky z přírody, umění a kultury nebo lifestyle.

Filip Jandourek | Příroda, věda a životní prostředí Filip Jandourek | Příroda, věda a životní prostředí (zdroj: www.czechpressphoto.cz)

Výstava Czech Press Photo 2017 bude na Staroměstské radnici přístupná denně od 10 do 19 hodin. Vstupné je 150 Kč, snížené 70 Kč (senioři a studenti). 

Křížová chodba a Rytířský sál Staroměstské radnice; Staroměstské nám. 1/3, 110 00 Staré Město, Praha 1

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa