#FreshTag.cz


Whatsapp nyní nabízí možnost smazat již odeslanou zprávu

zdroj foto: pxhere.com

Pokud jste strávili celou noc popíjením v baru a po pěti pivech se rozhodli, že napsat svojí ex by mohl být dobrý nápad, čeká na vás ráno asi nepříjemné překvapení. Většina nápadů vymyšlených pod vlivem se sice v daný okamžik jeví jako geniální, pod vystřízlivění se však budete proklínat. Co kdybyste ale mohli takovou zprávu smazat dříve, než přistane na očích příjemci?

Face Tweet Seznam

Whatsapp je chatovací aplikace, která má stovky milionů aktivních denních uživatelů. Komukoli z nich se může stát, že omylem pošle zprávu jinému člověku, než původně zamýšlel. A nebo zamýšlel tak moc, až si to nakonec rozmyslel a zprávu by chtěl vzít zpátky. Již od podzimu loňského roku měli možnost všichni, kdo se omylem překlikli, smazat svou zprávu během sedmi následujících minut, nyní je to více než hodina.

Přesně 68 minut a 16 vteřin po odeslání nechtěné zprávy ji máte stále možnost smazat. Tedy jen v případě, že jí váš protějšek už nestihl otevřít a přečíst. Vzpomínky Whatsapp zatím ještě mazat nedokáže, proto se ujistěte, že z místa činu vyváznete beztrestně.

I po odeslání nechtěné zprávy máte ještě dost času vzít ji zpětI po odeslání nechtěné zprávy máte ještě dost času vzít ji zpět (zdroj: pixabay.com)

Pro smazání podržte prstem zprávu a ve vyskakujícím menu zmáčkněte možnost Smazat, následně vyberte Smazat pro všechny. Zpráva, která bude takto odstraněna, nezmizí z chatu, ale bude nahrazena textem Tato zpráva byla smazána. Člověk na druhém konci bude tedy vědět, že jste se eventuálně rozhodli své myšlenky přehodnotit.

Whatsapp bojuje tímto zlepšovákem proti konkurenci. Podaří se mu to?Whatsapp bojuje tímto zlepšovákem proti konkurenci. Podaří se mu to? (zdroj: pixbay.com)

Novou funkcí by vytrhl možná Whatsapp trn z paty spoustě svých uživatelů. Aktualizace ještě nebyla vydána, očekávat ji však můžete brzy. Otázkou zůstává, zda ho budou ostatní chatovací služby následovat, nebo ne.

A co vy? Líbí se vám možnost smazat odeslanou zprávu?

Přidej se k nám, ať ti nic kloudného neuteče. :)

Komentáře

Podobné čtení


aa